Dhr. mr. B.R.D. (Bernard) Aitton

notaris (ondernemingsrecht, onroerend goed) Eaitton@aittonnotarissen.nl T0344-677164

Dhr. mr. A.F. (Arnoud) Klamer

toegevoegd notaris (ondernemingsrecht) Eklamer@aittonnotarissen.nl T0344-677179

Mevr. F. (Frieda) de Vree-Bellens

notarieel medewerker ondernemingsrecht en financiële administratie Edevree@aittonnotarissen.nl T0344-677179

Mevr. mr. C.A. van Mierlo-Smits

toegevoegd notaris (personen-en familierecht, fiscaal recht) Evanmierlo@aittonnotarissen.nl T0344-677175

Mevr. mr. F.J. (Frieda) Kool

kandidaat-notaris (personen-en familierecht, estate planning) Ekool@aittonnotarissen.nl T0344-677175

Mevr. A.M.J. (Marina) Petersen-van Beusichem

notarieel medewerker personen-en familierecht Epetersen@aittonnotarissen.nl T0344-677175

Mevr. mr. S.C. (Sharon) Matulessy

kandidaat-notaris (onroerend goed, bouwprojecten, splitsingen en executieveilingen)) Ematulessy@aittonnotarissen.nl T0344-677170

Mevr. A.A.J. (Jeannette) Zuurmond

notarisklerk onroerend goed Ezuurmond@aittonnotarissen.nl T0344-677172

Mevr. G.H. (Gerrie) Bauw

notarieel medewerker onroerend goed (hypothecaire financieringen) en ondernemingsrecht Ebauw@aittonnotarissen.nl T0344-667164

Mevr. E. (Emmy) van Malsen-Bron

notarieel medewerker onroerend goed Evanmalsen@aittonnotarissen.nl T0344-677167

Mevr. G.E. (Trudy) Aarts

notarieel medewerker onroerend goed Eaarts@aittonnotarissen.nl T0344-677170

Mevr. M.E. (Marlies) Bijl-Starink

receptioniste/telefoniste Ebijl@aittonnotarissen.nl T0344-677165